Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex

Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex
Emay 2020 Koleksiyon: Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex
Normal atlet ve içlik çeşitlerinden memnun kalmayanlar, Uzun kollu Termal Üst giyim ürünlerini tercih ederek, sıcak bir kış geçirebilirler. Spor giyim veya gündelik giyim için tercih edilen Termal ürünler, terlemeyi önleyen, uzun kollu bir yapıya sahiptir.

Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex
%92 Polyamid, %8 Elastan

Kutusunda orijinal üründür. EMAY korse tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İade ve değişim koşulları dahilinde iade veya değişim yapılmaktadır. Emay Dikişsiz Unisex Kayakçı Termal ÜST İçlik


Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex, üst beden ve kol bölgenizi sıcak tutarken, Emay markasının vücut ısısı dengeleyici özelliği sayesinde, üşümenizi engelliyor.

S, M, L bedeni\bedenleri mevcut olan Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex, Siyah, Antrasit rengine\renklerine sahip.

Emay 3900U Termal & Outdoor tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kayakçı Termal Üst İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex ürünü faturada "Emay 3900U" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.