Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450

Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Le Jardin markasının bu Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Le Jardin markasının Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Le Jardin 5450 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Dantel Kaplı Delmore Sütyen Külot Takım 5450 ürünü faturada "Le Jardin 5450" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.