Lohusa Pijama Takımları

, 99 ürün bulduk!

Lohusa Pijama Takımları

Anne olup insanın bebek kokusunu hissettiği zaman yaşama bakış açısı değişiyor ama doğumdan sonra kimi zaman zorlu geçen bir dönem var ve biz bu döneme lohusalık diyoruz. Bu dönemde insanların çok daha alınan kilolar ve annenin emzirmesinden dolayı özel olarak giyinmesi gerekiyor. Pijama de bunlardan bir tanesi. Lohusa pijama takımları penye, kadife, polar gibi malzemelerden ağırlıklı olarak üretiliyor ama hangisinden üretilirse üretilsin kadını lohusa döşeğinde bile güzel olacağı biçimde rahat ama bir o kadar da şık tasarımlar hazırlanıyor ki dantel de bunun için sıkça tercih ediliyor.

İşte bu pijama takımlarında sabahlık da yer alabiliyor. Yine pijamalara baktığımızda kısa kollu ya da uzun kollu olabildiği pantolonlar ağırlıklı olarak klasik kesim bol paça olarak karşımıza çıkıyor.

Lohusa pijama takımları içinde annenin bebeğini emzirmesine olanak veren türde üst kısmı olan ürünler de karşımıza çıkıyor. Üst kısmı robalı olan pijamalar ise adeta kullanım kolaylığı sağlıyor.

Renk konusunda da her tür annenin her yaşta beğenisine, zevkine hitap edecek bir ürün rahatlıkla bulmak mümkün. Kırmızıdan sarıya, yeşilden maviye kadar. Bazı pijamalar alt üst farklı renk ve desende iken bazıları aynı desen ve renkte olabiliyor.

Bedenlere baktığımızda ise S, M, L, XL en sık görülen bedenler.

Fiyatlar ise benzer ürünlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün özelliğine göre değişiyor.