G & C Collection 2019 Koleksiyon: Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 175

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Plartform Çeyiz Terliği- G&C Collection.

G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 175 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 175 modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 175 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 175 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 175 ürünü faturada "G & C Collection GC 175" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.