Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145

Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145

2020 G & C Collection Gelin & Çeyiz

145.00 TL   %21
114.00 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
G & C Collection 2020 Koleksiyon: Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&C Collection.

G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145 modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 145 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Taş Tüylü Plartform Çeyiz Terliği- G&c Collection 145 ürünü faturada "G & C Collection GC 145" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.