R&m Collection Bayan Siyah Rambo Atlet 3653

R&m Collection Bayan Siyah Rambo Atlet 3653
R&M Collection 2016 Koleksiyonu: R&m Collection Bayan Siyah Rambo Atlet 3653

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletileridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletilerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletileri üretiminde kaliteyi yakalamış R&M Collection markasını öneriyoruz.


%100 Pamuk


R&M Collection markasının R&m Collection Bayan Siyah Rambo Atlet 3653 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletilerinde R&M Collection markasının R&m Collection Bayan Siyah Rambo Atlet 3653 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atleti, Siyah renk seçeneklerine sahip.R&M Collection 3653 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 R&M Collection Bayan Atlet

18.32 TL   %46
9,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün