Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Yarı Tesettür Mayo

, 2 ürün bulduk!

Yarı Tesettür Mayo

Yüzmenin insan sağlığı için faydaları say say bitmeyecek nitelikte. Böyle olunca da her yaşta her insanın ister denizde, ister havuzda yüzmesi son derece önemli. Kalp sağlığından, olumlu düşünmeye kadar pek çok faydası olan bir spor dalı yüzme ve herkes her yaşta yüzebiliyor, herhangi bir kısıtlama mevcut değil.

Yüzmek için diğer spor dallarında olduğu gibi özel giysiler giyilmesi gerekiyor ki bu ürünlerden bir tanesi de kadınlar için mayo.

İslam dini kadınlara örtünün emrini verdiği için tesettüre uygun olarak giyinen kadınlar ise haşema adı da verilen tesettür mayo giyiyorlar. Bazı kadınlar ise yarı tesettür mayo tercih ediyor çünkü bu tarz mayolar ile daha rahat yüzebiliyorlar. Vücuda yapışmamaları ise ürünlerin en önemli avantajları.

Yarı tesettür mayo üst kısmı kısa kollu ya da kolsuz olabiliyor ama genelde alt kısımları yarım tayt biçimindedir. Bu da kapalı olan ya da olmayan ama açılma korkusu yaşamadan insanların rahatça yüzmesine olanak veriyor ki bu ciddi bir kolaylık ve konfor.

Beden olarak bakıldığında standart olarak S, M, L, XL ve bazen XS, XXL gibi daha küçük ve daha büyük bedenler olabiliyor.

Bu mayolarda ağırlıklı olarak diğer mayo türleri ile kıyaslandığında daha özel kumaşlar tercih ediliyor

Fiyat olarak bakıldığında da mayonun modeline, markasına ve ürün özelliklerine göre fiyatlar farklılıklar gösteriyor. Net bir rakam yok.