Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Plaj Elbisesi

, 2 model bulduk!

Plaj Elbisesi

Kadın olmanın doğasında her dem şık ve güzel olmak var. Kadınların girdikleri her ortamda gözler üzerlerine çevrilsin istiyor.

Nitekim böylesi bir durum deniz, plaj gibi ortamlarda da geçerli. Kadınlar denize ve/veya havuza gittiklerinde sadece giymiş oldukları bikini veya mayo ile değil diğer giydikleri giysiler ve aksesuarlar ile de göze çarpmak istiyor ki. İşte tam da bu durumlarda kadınların imdadına plaj elbisesi yetişiyor.

Günümüzde çok farklı markanın çok özel plaj elbiseleri var. Üstelik bu elbiseler sezonun moda trendlerinden yola çıkarak hazırlanan giysiler. Kolsuz, kısa kollu, uzun kollu, straplez gibi farklı kol yapılarında karşımıza çıkan bu elbiselerde ağırlıklı olarak şifon tarzı materyaller kullanılıyor.

Gündelik yaşamda kullanılması çok da olası olmayan bu elbiselerde rahatlık, şıklık, anında kuruma öne çıkan özellikler.

Bir diğer öne çıkan durum ise ürünlerin görsel açısından zenginliği. Ağırlıklı olarak desenli olan bu elbiselerden bazılarında düz, çizgili olanlar da karşımıza çıkabiliyor.

Beden olarak ise XS, S, M, L, XL, XXL gibi her bedene uygun olan bir ürüne denk gelmek mümkün. Fiyatlar ise ürünün özelliğine, tasarımına, markasına göre değişiklikler arz ediyor. Outlet denilen ürünler ise her zaman diğerlerinden daha uygun fiyata alınabiliyor ve bu ürünler ile kadınlar denizde, plajda göz kamaştırıcı olmaya devam ediyor. Birbirinden özel bu ürünlerden bir tanesi de özel kadınlar fazlasıyla hak ediyor.

Rengarenk tasarımlar ile oluşturulmuş plaj elbisesi çeşitleri, otantik ve modern desenler ile yaza damgasını vuruyor. Plaj elbise modelleri arasında, kısa kollu, ip askılı ve kolsuz modeller yer alıyor. Mini veya uzun boy olarak tercih edebileceğiniz plaj elbiseleri, renkli desen ve hareketli modeller ile rahatlığı sizlere getiriyor. Kaliteyi bulacağınız ürünlerimizi sakın kaçırmayın!