Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım

Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım
78.79 TL   %12
69.34 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Kırmızı-85B
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Us. POLO Assn. markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Us. POLO Assn. markasının Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım için, 85B bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 60013 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Us Polo 60013 Destekli Sütyen Takım ürünü faturada "Us. POLO Assn. 60013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.