Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019

Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019
Orkide 2020 Koleksiyon: Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Kakao renk seçeneği\seçenekleri sunan Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide 2019 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dolgulu Sütyen Külot Takım Orkide 2019 ürünü faturada "Orkide 2019" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.