Marka 2019 Koleksiyon: Anastasia File Fantezi Takım 1767

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Marka markasına ait Anastasia File Fantezi Takım 1767 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Marka markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Anastasia File Fantezi Takım 1767 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.L, XL bedenleri mevcut olan Anastasia File Fantezi Takım 1767, Resimdeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Marka 412110277-1001 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anastasia File Fantezi Takım 1767 ürünü faturada "Marka 412110277-1001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.