Dono 2019 Koleksiyon: Bayan Kalın Askılı Uzun Atlet Dono 2228

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Dono markasına ait Bayan Kalın Askılı Uzun Atlet Dono 2228 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Dono markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Bayan Kalın Askılı Uzun Atlet Dono 2228 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Bayan Kalın Askılı Uzun Atlet Dono 2228 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Dono 2228 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bayan Kalın Askılı Uzun Atlet Dono 2228 ürünü faturada "Dono 2228" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.