Doremi Kısa Kollu Gecelik

Doremi Kısa Kollu Gecelik
DOREMI 2019 Koleksiyon: Doremi Kısa Kollu Gecelik

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


DoReMi Kısa Kollu Gecelik

%85 Poliamid %15 Elastan

Vizon ve kırmızının efsane uyumu!

DoReMi Kısa Kollu Penye Gecelik, vizon rengi ve aksesuar yaka düğmeleri ile şıklığınızı tamamlıyor.

Yakasında,kollarında ve etek uçlarında bulunan kırmızı dantel detayları ile zarifliğinizi ortaya koyun.

Yarım kollu bu şık geceliği giymeye doyamayacaksınız.


Gecelik Sabahlık Takımları arasında DOREMI markasına ait Doremi Kısa Kollu Gecelik modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu DOREMI markasına ait Doremi Kısa Kollu Gecelik modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Vizon renk seçeneği\seçenekleri sunan Doremi Kısa Kollu Gecelik için, M-L, L-XL, XL-XXL bedenleri bulunmaktadır.DOREMI 002-000318 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doremi Kısa Kollu Gecelik ürünü faturada "DOREMI 002-000318" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.