Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC

Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC
Dagi 2019 Koleksiyon: Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Dagi B0169043EK Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Magic Dolgusuz Ekru Sütyen Takım - Dagi 2000KC ürünü faturada "Dagi B0169043EK" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.