Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Compact Penye Erkek Çorabı
Klasik giyinen erkeklerin tercih ettiği Pamuklu & Merserize Çorap çeşitleri, günlük veya özel kullanımlar için uygun bir seçimdir. Hem ince hem de dayanıklı özelliğe sahip olan Pamuklu & Merserize Çorap çeşitleri ile farklı bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Miorre Compact Penye Erkek Çorabı
%80 Pamuk %17 Polyamid %3 Elastane Birinci sınıf kalite iplikten üretilmiştir. Teri emer ve ayak sağlığınızı korur. Dikişsiz burun sayesinde ayağı rahatsız etmez. Tüylenmeye karşı ekstra dayanıklıdır. Doğal metaryellerden üretilmiştir.
Miorre Compact Penye Erkek Çorabı, birbirinden güze renk ve desen çeşidi ile dikkatleri toplarken, Miorre markası sayesinde şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı oluyor.

Siyah, Lacivert, Antrasit, Koyu Kahve renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Compact Penye Erkek Çorabı için, Standart bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 001-029024 Erkek Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Compact Penye Erkek Çorabı ürünü faturada "Miorre 001-029024" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.