Miorre Klasik Erkek Boxer

Miorre Klasik Erkek Boxer

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 Pamuk

Saplıklı materyallere sahip pamuklu kumaştan üretildiği için,rahat yapısıyla giyim konforu oldukça yüksek ve er kek iç giyim boxer modelleri arasında vazgeçilmez tercihlerden biridir.


Bu bağlamda Miorre markasına ait Miorre Klasik Erkek Boxer modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Miorre markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Miorre Klasik Erkek Boxer model ürününde göstermektedir. Miorre markasının Miorre Klasik Erkek Boxer Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

L, XL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Renkli gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Miorre 001-002300 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.
13,93 TL   %29
9,95 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün