Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 Ml

Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 Ml
Duraksız bir cinsel yaşantı için tercih edilen Geciktirici spreyler sayesinde, içinde bulunduğunuz hazzı dakikalarca yaşayabileceksiniz. Özel gecelerinizi kontrol altında tutmak için kullanacağınız Geciktirici spreyler ile erken boşalmaya veda edeceksiniz.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 Ml

Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 ml.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey, erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için, kalitesi onaylı dünyaca ünlü Novelties by Nasstoys tarafından üretilmektedir. 1978 den beri "Novelties by Nasstoys "ABD de faaliyet gösteren dünyanın önde gelen cinsel sağlık ürünleri üreticisidir.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Avrupa'nın birçok ülkesinde en çok satan geciktirici spreyler arasında yer almaktadır.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey , lokal olarak penise uygulanır ve ereksiyon halinde aşırı derece hassas olan penisin duyarlılığını azaltarak erken boşalmanın gecikmesine yardımcı olur. Duyarlılığı kontrollü hale getirerek zevkli ve uzun süren cinsel birliktelik çiftlerin daha fazla mutlu olmasını sağlar.

  • Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 ml. olup ortalama 50 defa kullanılabilmektedir.
  • Hoş kokulu ve aromatik çilek tadı içermektedir.
  • Penis üzerindeki geciktirici etkisi kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber minimum 45 dakika devam eder.
  • İlişkiden 15-30 dk. önce penis yüzeyine sıkılır.
  • Yapılan araştırmalarda yan etkisine rastlanmamıştır ve zararsızdır.


Stop Ultra Maximum Delay Sprey, ABD den ithal edilmiştir.


Stop Ultra Maximum Delay Sprey 17 Ml, ateşli gecenizi uzatmak için kullanarak, Stop markasının kanıtlanmış olan güvenilirliği ile çok daha fazla mutluluk yaşayabilirsiniz.

Stop N0315 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.

Tükendi-