Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı

Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı
Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Vixson markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Omuzdan askılı şekilde tasarlanan bralet sitemiz içindeki fark yaratan ürünlerden bir tanesi. Ürünün ön tarafında 4 küçük halka kullanılarak ürünün bağlantısı sağlanmıştır. Arka bölgesi ise klasik bir sütyen gibi bağlanmaktaıtır.

Ürün esnek olduğu için üzerinize tam olarak oturacaktır.
 
Ürün İçeriği:1 Adet Bralet Aksesuarı (Fileli hırka dahil değildir.)

Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Vixson markasına ait Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-9011 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Omuzdan Askılı ve Halkalı Vixsolette Bralet Aksesuarı ürünü faturada "Vixson VN-9011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.