Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set

Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set
Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set
Seksi bikini, tüm vücut hatlarını en çarpıcı şekilde ön plana çıkaran,hem beli, hem kalçayı vurgulayan en seksi deniz çamaşırları arasındadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi bikini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set
Alt ve üst olmak üzere iki seksi parçadan oluşan deri görünümlü bikini set sizler için üretildi. Özel gecelerinizde giymek için satışa sunulan seksi tanga ve sütyen.

Ürün İçeriği:1 Adet Tanga + 1 Adet Sütyen (Çorap Dahil Değildir.)

 


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi bikini ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi bikiniler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan ürünün Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0782 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Parlak Deri Görünümlü Mikro Bikini Set ürünü faturada "Vixson VN-0782" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.