3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Ex. Push Up

3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Ex. Push Up

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Push-up büstiyer, string ve çorap 3'lü takım

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Ex. Push Up ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Ex. Push Up modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, 85B, 90B, bedenlere sahip 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Ex. Push Up, Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneklerine sahip.Anıl 5575 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
109,90 TL   %25
81,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün