3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up

3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up
Anıl 2017 Koleksiyon: 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

80B, 85B, 90B, bedenlere sahip 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up, Siyah renk seçeneklerine sahip.Anıl 5602-3lu Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 3 Lü Büstiyer String Çorap Takım Push Up ürünü faturada "Anıl 5602-3lu" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Anıl Büstiyer & Jartiyer

91.58 TL   %18
75.15 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Tatil sebebiyle siparişlerinize ait kargo işlemleri 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayacaktır.