4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini

4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini
Anıl 2018 Koleksiyon: 4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle 4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının 4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan 4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4686 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. 4 Lü Sütyen Külot Etek Takım Push Up Mayokini ürünü faturada "Anıl 4686" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.