Anıl 2019 Koleksiyon: Anıl Brode Jartiyer,String ve Çorap Takım 6203

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan

ANIL BRODE JARTİYER,STRİNG VE ÇORAP TAKIM 6203Ekru ve Siyah Renkleri Bulunmaktadır. S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur. 2 Parçadır.  

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının Anıl Brode Jartiyer,String ve Çorap Takım 6203 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Anıl Brode Jartiyer,String ve Çorap Takım 6203 modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Anıl Brode Jartiyer,String ve Çorap Takım 6203, Siyah, Ekru renk seçeneklerine sahip.Anıl 6203 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Brode Jartiyer,String ve Çorap Takım 6203 ürünü faturada "Anıl 6203" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.