Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604

Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604
Anıl 2019 Koleksiyon: Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Anıl markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Anıl markasının Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


95% Polyester 5% Elastan

Push-up sütyen, string ve külot 3'lü takım


Lacivert, Parliament Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Anıl 4604xx Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Push-Up 3'lü Destekli Sütyen Külot Takım 4604 ürünü faturada "Anıl 4604xx" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.