90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dantel Külot Yeni İnci K127

Dantel Külot Yeni İnci K127
Yeni İnci 2017 Koleksiyon: Dantel Külot Yeni İnci K127

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


80% Polyamide, 15% Elastan, 5% Pamuk


Bayan Boxer Külot modellerinden Yeni İnci markasına ait Dantel Külot Yeni İnci K127 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Yeni İnci markası, bünyesinde bulunan Dantel Külot Yeni İnci K127 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

XL bedenleri mevcut olan Dantel Külot Yeni İnci K127, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Yeni İnci K127 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dantel Külot Yeni İnci K127 ürünü faturada "Yeni İnci K127" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Yeni İnci Bayan Külot

24,32 TL   %43
13,90 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün