Durex Şaşırt Prezervatif

Durex Şaşırt Prezervatif
Öncelikle doğum kontrolü amaçlı tercih edilen Prezervatifler, birçok çeşit seçeneği ile baş döndüren ürünlerden oluşmaktadır. Maksimum zevki yaşamak isteyen çiftlerin vazgeçilmezi olan Cinsel Sağlık Ürünleri, sağlıklı ve güvenilir ürünler ile icgiyimozel.com'da sizleri beklemektedir.

Durex Şaşırt Prezervatif
Şaşırt - 5 farklı çeşit prezervatif tek pakette
 
Farklı prezervatifler tek pakette
 
 
Durex Mixed’i ürettiğimiz özel bir yöntem prezervatiflerin daha iyi kokmalarını sağlar.
 
Daha keyifli bir ilişki için lütfen unutmayın: Durex Personal’da bulunan kayganlaştırıcı kızarıklık, tahriş, yanma veya kaşınmaya neden olabilir. Gözlerinize değmemesine dikkat edin ve kullandıktan sonra yıkayın. Kaşıntı hissediyorsanız prezervatifi kullanmayı bırakın. Eğer iyileşme olmazsa  doktorunuza danışınız. Eğer partnerinizin iltihaplı cildi veya açık yarası varsa bu prezervatifleri kullanmayın. Eğer partneriniz bu prezervatifleri kullanırken solunum zorluğu çekiyorsa veya dudakları maviye dönüyorsa kullanmayı derhal durdurun ve bir doktor çağırın.
 
Direkt güneş ışığından uzak, serin ve kuru bir yerde saklayınız.
 
Durex ürünleri hakkında daha fazla bilgi için ücretsiz tüketici danışma hattımız 0800 211 81 12 ile iletişime geçebilirsiniz..

Durex Şaşırt Prezervatif, geceye daha çok zevk katan özelliği ve Durex markasının bünyesinde bulunan birbirinden güzel çeşitleri ile başınız döndürecek nitelik taşımaktadır.

Durex 1070 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.
21.9 TL   %18
17,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün