Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Fantazi Tayt Çoraplar

, 1 model bulduk!

Fantazi Tayt Çoraplar

Fantazi tayt çoraplar seksi ve ilgi çekici çorap türleridir. Tayt şeklinde tasarımı olan bu çoraplar, çok farklı modellerde tasarlanıp bayanların beğenisine sunuluyor. En yaygın üretilen renkleri siyah olan bu ürünlerin beyaz ve kırmızı renklileri de vardır. Kombinlenmesi düşünülen giyim ürünlerine göre bu renklerden seçim yapılabilir, uygun kombinler hazırlanabilir.

Tayt çorap modelleri, sadece bacakları kaplayan çorap türleridir. Ayak bileğinde son bulan bu uzun çoraplar, değişik desenlerde üretilmektedir. Transparan ana çorap üzerine çiçekli ve sarmaşık desenli modellerin işlenmesi ile yapılan tasarımlar en fazla tercih edilen tayt çorap modelleridir. Bu modellerin dışında fileli ve dantel işlemesine benzer işlemeleri olan tayt çoraplar da yaygın şekilde kullanılıp değerlendiriliyor.

Tayt çoraplar fantazi çorap türleri arasında olmasına karşılık bazı bayanlar tarafından kış aylarında bacakların biraz daha sıcak kalması için giyilebiliyor. Bacakların toparlanması ve sıcak kalması için sade, düz tayt çoraplar kullanılabilir. Daha farklı fantazi amaçlar ile kullanılacak olan tayt çoraplarda model ve renge daha fazla önem verilmesi gerekir.

İç giyim alanında isim yapmış kaliteli markaların farklı tayt çoraplarına icgiyimozel.com adresinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internet üzerinden sipariş verip kısa sürede ihtiyacınız olan fantazi çoraplara sahip olabilirsiniz. Tüm fantazi çorap çeşitlerimize bu kategoi altından ulaşabilir, model ve renk olarak kendi zevkinize en uygun olanları seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.