90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli

Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Miorre markasına ait Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Miorre markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


rahat lastikli desensiz diz altı çorap.


Standart, bedenlere sahip Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli, Bronz renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-000T56 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dizaltı Süper İnce Crp 15 Den Tekli ürünü faturada "Miorre 148-000T56" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
1,95 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün