NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz

NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz
NBB 2019 Koleksiyon: NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dikişsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden NBB markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dikişsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.Bu bağlamda Dikişsiz Külot lar arasında NBB markasının NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere NBB markasının NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Beyaz-Siyah-Ten, Yeşil-Mavi-Mor, Kırmızı-Somon-Pembe, Açık Yeşil-Oranj-Fuşya renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.NBB 2021 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 2021 Düşük Bel Ağlı Üçlü Paket Dikişsiz ürünü faturada "NBB 2021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.