Lohusa Gecelik Takımları

, 31 ürün bulduk!

Lohusa Gecelik Takımları

Annelik dünyanın en güzel olgusu. Lohusalık ise benzersiz bir deneyim ve bu dönemde özel ürünler giyilmesi gerekiyor. Gecelik de bunlardan bir tanesi. Lohusa gecelik takımları penye, kadife, polar gibi malzemelerden ağırlıklı olarak üretiliyor ama hangisinden üretilirse üretilsin kadın şık ve alımlı olma istemi de göz ardı edilmeyen özel tasarımlar var ki bu tasarımlarda dantel, nevrür kullanılabiliyor.

Annenin her türlü rahatı ve konforu göz önüne alınarak hazırlanan bu takımlarda sabahlık da bulunabiliyor. Yine ürünlere baktığımızda kısa kollu ya da uzun kollu olabildiği gibi temelde uzun olarak hazırlanan modeller karşımıza çıkıyor.

Üretilen kumaş türü ne olursa olsun annenin ve bebeğin sağlığını riske atmayacak biçimde hazırlanan lohusa gecelik takımları içinde anne doğumdan kalan kiloları da olsa, göğüsleri şiş de olsa, olduğundan daha da kilolu da olsa rahatça içinde hareket edebiliyor. Alerji yapmayan, kaşıntıya yol açmayan, kanserojen madde içermeyen malzemelerden yapılan takımlar bunlar.

Öncen düğmeli ya da düğmesiz olabilen bu ürünlerde her akla gelecek renk seçeneği de mevcut. Yani anne kaç yaşında olursa olsun içinde kendini iyi hissedebileceği bir ürün mutlaka karşımıza çıkıyor.

Bedenlere baktığımızda ise S, M, L, XL en sık görülen bedenler.

Bu geceliklerin bazı tasarımlarında bebek emzirme kısmı olan ürünler de var, göğüs kısmından bollaşanlar da.

Fiyatlar ise benzer ürünlerde olduğu gibi markasına, kullanılan malzemeye, ürün özelliğine göre değişiyor.