Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Kaplı Tül Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında Miorre markasının Miorre Kaplı Tül Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Miorre markasının tasarımları, hem de Miorre markasının ürün kalitesi size Miorre Kaplı Tül Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.


%82 Polyamid, %18 Elastan

Takım string dahil olmak üzere 2 parçadan oluşur. Sütyen kısmı kaplıdır. Tül kumaşı ile zerafeti ne ve şıklığına önem verenlerin tercihi


Miorre markası bu Miorre Kaplı Tül Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Kaplı Tül Gecelik için, S-M, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018220 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Kaplı Tül Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018220" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.