Anıl Dikişsiz Mini Şort 2427

Anıl Dikişsiz Mini Şort 2427

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


Dikişsiz mini şort
İçerik: 90% Polyamide 10% Elastan

Bayan Boxer Külot modellerinden Anıl markasına ait Anıl Dikişsiz Mini Şort 2427 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Anıl markası, bünyesinde bulunan Anıl Dikişsiz Mini Şort 2427 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan Anıl Dikişsiz Mini Şort 2427, Beyaz, Siyah, Ten renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Anıl 2427 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
19,90 TL   %25
14,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün