Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194

Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194

Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Us. POLO Assn. iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Us. POLO Assn. iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri mevcut olan Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194, Siyah-Siyah, Beyaz-Beyaz, Gri Melanj-Gri Melanj rengine\renklerine sahip.

Us. POLO Assn. 80194 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Kısa Kol V Yaka Atlet 2 Li US. POLO ASSN. 80194 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 80194" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.