Anıl Jartiyer String Takım 6201

Anıl Jartiyer String Takım 6201

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

82% Polyamide 18% Elastan

String, jartiyer, çorap 3'lü takım

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Anıl markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Anıl markasının Anıl Jartiyer String Takım 6201 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Anıl Jartiyer String Takım 6201 modeli olsun gerekse de Anıl markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Anıl Jartiyer String Takım 6201, renk seçeneklerine sahip.Anıl 6201 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-