90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617

Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617
Anıt 2017 Koleksiyonu: Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617
Kız çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni kız çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617

Kız çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. Anıt Kız çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617 modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Anıt iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

5, 7, 9, 11 bedenleri mevcut olan Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Anıt 4617 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Kaşkorse Baskılı Kız Çocuk Takım 4617 ürünü faturada "Anıt 4617" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Anıt Kız Çocuk Giyimi

16.93 TL   %21
13,36 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün