Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Artış markasına ait Artış 1154 3 Lü Pijama Takımı modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Artış markasına ait Artış 1154 3 Lü Pijama Takımı modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Ekru, Turkuaz, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Artış 1154 3 Lü Pijama Takımı için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.Artış 1154 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Artış 1154 3 Lü Pijama Takımı ürünü faturada "Artış 1154" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.