Bayan Elbise Gecelik Penye Mood 8202

Bayan Elbise Gecelik Penye Mood 8202

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


94% Viscos - 6% Elastan


Bu sebeple Bayan Elbise Gecelik Penye Mood 8202 modeli bayanların beğenisini kazanmış Penye Mood markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Penye Mood markasına ait Elbise modelleri arasında Bayan Elbise Gecelik Penye Mood 8202 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Bayan Elbise Gecelik Penye Mood 8202 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Elbise, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8202 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
99,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün