90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667

Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Berrak markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Berrak markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Berrak markasının Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


Üst % 92 Pamuk % 8 Elastan Alt % 100 Pamuk


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Berrak markasının Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

, bedenlere sahip Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667, renk seçeneklerine sahip.Berrak 7667 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Berrak Kız Çocuk Pijama Likralı Yuvarlak Yaka 7667 ürünü faturada "Berrak 7667" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-