Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205

Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205
Bondy 2017 Koleksiyonu: Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205

Özellikle ülkemizde genç kızlar için en önemli dönem şüphesiz evlilik öncesi hazırlıklardır. Her şeyin mükemmel olabilmesi hayalini yaşayan genç gelinler, çeyiz den kıyafetlere kadar, alınacak tüm eşyaların hem kaliteli, hem de göz alacak derecede çok şık olmasını isterler. Bu bakımdan sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisi altında genç gelinlerin beğenisine sunduğumuz tüm Çeyiz & Nişan Sandıkları modellerinde, özellikle alanında uzman tasarımcıların elinden çıkmış en uygun fiyatlı, ancak en kaliteli ve şık ürünler tercih edilmektedir.


DİKKAT: Sandık ürünlerimizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Çeyiz & Nişan Sandıkları arasında Bondy markasının bu Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205 modeli çeyiz hazırlığı içinde olan gelinler arasında çok büyük bir beğeni kazanmıştır. Gerek Bondy markasının kalite anlayışı ve gerekse de Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205 modelinde kullanılan malzeme ve tasarımcının emeği bu modelin tercih edilmesinde etken olmuştur.

Standart, bedenlere sahip Bondy 2 Li Kapitone Puf Sandık Takım 205, Ekru, Pudra renk seçeneklerine sahip.Bondy 205 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Bondy Gelin & Çeyiz

250,80 TL   %17
209,00 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün