90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Bondy Bustiyer Şort 5040

Bondy Bustiyer Şort 5040
Bondy 2017 Koleksiyonu: Bondy Bustiyer Şort 5040

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Bondy markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Bondy markasının Bondy Bustiyer Şort 5040 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Bondy Bustiyer Şort 5040 modeli olsun gerekse de Bondy markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Bondy Bustiyer Şort 5040, renk seçeneklerine sahip.Bondy 5040 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy Bustiyer Şort 5040 ürünü faturada "Bondy 5040" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Bondy Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-