Bondy 2019 Koleksiyon: Bondy Gecelik - Sabahlık Set 6008

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Bondy markasına ait Bondy Gecelik - Sabahlık Set 6008 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Bondy markasına ait Bondy Gecelik - Sabahlık Set 6008 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Kahverengi renk seçeneği\seçenekleri sunan Bondy Gecelik - Sabahlık Set 6008 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Bondy 6008 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy Gecelik - Sabahlık Set 6008 ürünü faturada "Bondy 6008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.