Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı

Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı
Bone Club 2019-2020 Sonbahar Kış Koleksiyon: Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Bone Club markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.Bone Club markasına ait Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

M-38, XL-42, S-36, L-40, bedenlere sahip Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı, Ekru, Mavi, Pudra renk seçeneklerine sahip.

Bone Club 4800 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bone Club 4800 Hamile ve Lohusa 3'lü Pijama Takımı ürünü faturada "Bone Club 4800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.