Gallipoli 2019 Koleksiyon: Büstiyer String Takım Gallipoli 381

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Gallipoli markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Gallipoli markasının Büstiyer String Takım Gallipoli 381 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Büstiyer String Takım Gallipoli 381 modeli olsun gerekse de Gallipoli markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, bedenlere sahip Büstiyer String Takım Gallipoli 381, Siyah renk seçeneklerine sahip.Gallipoli 381 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Büstiyer String Takım Gallipoli 381 ürünü faturada "Gallipoli 381" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.