Büstiyer Takım Push-Up Nurteks 3255

Büstiyer Takım Push-Up Nurteks 3255

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Nurteks markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Nurteks markasının Büstiyer Takım Push-Up Nurteks 3255 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Büstiyer Takım Push-Up Nurteks 3255 modeli olsun gerekse de Nurteks markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, 90, bedenlere sahip Büstiyer Takım Push-Up Nurteks 3255, Ekru, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.Nurteks 3255 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
180.72 TL   %33
120,81 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!