Catherine's 660 Uzun Elbise

Catherine's 660 Uzun Elbise
Catherine's 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Catherine's 660 Uzun Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


Uzun elbise %50 pamuk, %50 viskon

Catherine's 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyon Ürünüdür.


Bu sebeple Catherine's 660 Uzun Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Catherine's markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Catherine's markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Catherine's 660 Uzun Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Catherine's 660 Uzun Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, renk seçeneklerine sahip.Catherine's 660 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2015-2016 Sonbahar Kış Catherine's Bayan Giyim

Tükendi