Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256

Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256

2019 DenizGülü Bayan Pijama Takımları

115.00 TL   %32
77.90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-M
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Gecelik, sabahlık ve külot olmak üzere 3 parçadır.

Gecelik Sabahlık Takımları arasında DenizGülü markasına ait Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu DenizGülü markasına ait Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256 için, M bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 6256 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Beyaz Dantel Detaylı Saten Sabahlık Takımı 6256 ürünü faturada "DenizGülü 6256" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.