Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502

Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502

2019 DenizGülü Gecelik

58.00 TL   %43
32.90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-XL
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Ürünümüz %95 polyester, %5 lycradan üretilmektedir.Ürünümüz tek parçadan oluşmaktadır.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Beyaz renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 6502 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Beyaz Fiyonklu Yırtmaçlı Saten Gecelik 6502 ürünü faturada "DenizGülü 6502" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.