Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Boyundan bağlamalı olarak tasarlanılan bu jartiyer takımı özellikle göğüslerin orta kısmından başlayarak etek boyunca transparan olarak tasarlanmıştır. Transparan olan kısımlarda parlak simler kullanılarak taş baskılar yapılmış ve desen modelleri verilmiştir. Yan taraflarında ise sadece düz tül kullanılmış ve aynı tül parmaklardan geçirilebilen eldiven olarak kullanılmıştır. İç çamaşırı kombinin içinde takım ile uyumlu jartiyet çorabı ve takımı da ulaşmakta ve hoş bir kombin oluşturmaktadır. Arka kısmı ise tamamen tül olarak basen altına kadar inmekte ve esnek formu sayesinde sıkmadan rahatlıkla kullanım yapılabilmektedir. Bir takım olarak ulaşan kombin her vücut tipi için gayet uygun bir model olacaktır.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5111 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi