Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111

Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Boyundan bağlamalı olarak tasarlanılan bu jartiyer takımı özellikle göğüslerin orta kısmından başlayarak etek boyunca transparan olarak tasarlanmıştır. Transparan olan kısımlarda parlak simler kullanılarak taş baskılar yapılmış ve desen modelleri verilmiştir. Yan taraflarında ise sadece düz tül kullanılmış ve aynı tül parmaklardan geçirilebilen eldiven olarak kullanılmıştır. İç çamaşırı kombinin içinde takım ile uyumlu jartiyet çorabı ve takımı da ulaşmakta ve hoş bir kombin oluşturmaktadır. Arka kısmı ise tamamen tül olarak basen altına kadar inmekte ve esnek formu sayesinde sıkmadan rahatlıkla kullanım yapılabilmektedir. Bir takım olarak ulaşan kombin her vücut tipi için gayet uygun bir model olacaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Boyundan Bağlamalı Simli Jartiyer 5111 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5111 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Fantazi Takımlar

Tükendi-