90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Çiçek Desenli Dantel Gecelik 5032

Denizgülü Çiçek Desenli Dantel Gecelik 5032

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tamamı dantelden oluşan bu geceliğin askıları ince askı olarak gelmekte ve v yaka şeklinde sutyen kısmını oluşturmaktadır. Tek parça olarak oluşan bu geceliğin etek kısmı ise önden simetrik olarak kesilmekte ve arka kısmı daha uzun kalmaktadır. Göğüs ortasında yapılan kalın fiyonklu süsleme ise artık bir hareketlilik katıyor. Geceliğin arka kısmı ise daha çok sürprizler ile dolu diyebiliriz. Arka kısmında ince bir askı sırt bölgesinde buluşuyor ve daha sonrasında bel kısmı tamamen açık kalacak şekilde alt kısımda mini etek boyu görünüyor. Yine burada da kullanılan tüm detaylar dantel olarak tercih edilmiş. Aynı zamanda askısının ayarlanabilir olması da artık bir özellik olacaktır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Çiçek Desenli Dantel Gecelik 5032 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Çiçek Desenli Dantel Gecelik 5032 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5032 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Çiçek Desenli Dantel Gecelik 5032 ürünü faturada "DenizGülü 5032" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-