Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 1002 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Dantel Gecelik 1002 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Danteli kim sevmez. Hele birde bu ürün gecelik ile birleşmiş hele birde kısa bir etek formatında oluşturulmuşsa, herkesin ilk tercih edeceği ürünlerden biri olur. Bu modelimiz ince askılı üzerine hafif göğüs dekoltesi sonrası hoş tokalı bir kurdele ile hareketlendirilmiş. Bel kısmının tam belinize oturduğu ve etek kısmının ise daha hareketli yapıldığı bu tarz sizlere çok yakışacak ve âdete içinde bir kuğu gibi olacaksınız. Özellikle mor rengi ile de dikkat çeken bu gecelik çeşidinden mutlaka bir adet almalısınız. Hem kısa hem de dantel arıyorsanız ilk önceliğiniz bu olmalı deriz. Hem rahat hem de özneli yapılan bu ürüne sahip olmaktan mutluluk duyacaksınız.

DenizGülü markası bu Denizgülü Dantel Gecelik 1002 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Dantel Gecelik 1002 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 1002 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 1002 ürünü faturada "DenizGülü 1002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.